VASARIO 16-OSIOS – LIETUVOS VALSTYBĖS ATKŪRIMO DIENOS RENGINIAI ŽAGARĖJE

VASARIO 16-OSIOS – LIETUVOS VALSTYBĖS ATKŪRIMO DIENOS RENGINIAI ŽAGARĖJE

2023-02-15 / 19.00 val. – Akordeonų kvintetas ,,A’Damos” ir solistas NAGLIS MAČĖNAS (Žagarės kultūros centre)

2023-02-16 / 12.00 val. – Šv. Mišios (Šv. apaštalų Petro ir Povilo naujoji bažnyčia)

 

Kviečiame švęsti Lietuvos laisvės šventę – vasario 16-ąją!

🇱🇹 1918 metų vasario 16-oji – viena iš reikšmingiausių Lietuvos valstybės ir lietuvių tautos istorijos datų – vienbalsiai priimtas ir paskelbtas Lietuvos Nepriklausomybės aktas.

🇱🇹 Tegul Vasario 16-oji telkia puoselėti ir saugoti savo valstybę, o istorinė atmintis įkvepia kūrybiškai ir atsakingai kurti demokratišką visuomenę!

 

A‘DAMOS

Jadvyga, Nijolė, Daiva, Vilma ir Lina – akordeonais grojančios moterys, Veliuonos kultūros centro kvintetas „A‘Damos“. Šis, neslėpkim, dažniau vyrišku laikomas instrumentas, paklūsta jų pirštams ir širdims. Žiūrovą jos pakeri tik damoms būdinga elegancija, užburia savo muzika. „A‘Damų“ repertuaras – nuo „Tykiai, tykiai Nemunėlis…“ iki Astor Piazzolla ir rokenrolo.

 

NAGLIS MAČĖNAS

Save vadinantis „dainuojančiu veterinaru“, tačiau tarp veliuoniškių pelnęs Lučiano Pavaročio vardą. Baigęs Lietuvos veterinarijos akademiją jis jau trisdešimtus metus darbuojasi Veliuonoje. Naglis – šeimos galva, labai visuomeniškas, aukštosios kultūros žmogus. Be jo sunkiai įsivaizduojami renginiai Veliuonoje. Jis ir dainuoja, ir vaidina, ir Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčioje per visas didžiąsias šventes gieda… „Skolinasi“ Naglį ir kaimynai: jis yra Raudonės kaimo kapelos solistas, groja ir dainuoja Jurbarko bardų klube. Naglis Mačėnas du kartus dalyvavo televizijos projekte „Lietuvos talentai“.

Renginio ikėlimo informacija