MUZIKINIS SPEKTAKLIS „IŠSIPILDŽIUSIOS SVAJONĖS ISTORIJA“

MUZIKINIS SPEKTAKLIS „IŠSIPILDŽIUSIOS SVAJONĖS ISTORIJA“

(2023-03-24) 18.00 val. – Žagarės kultūros centre (Miesto aikštė 36)

Bilieto kaina – 10 eur.

Nuolaidos: 9 eur. – senjorams, studentams, neįgaliesiems ir vaikams iki 13 metų.

Įsigyti galima Žagarės kultūros centre (darbo valandomis).

Arba: https://www.ticketmarket.lt/lt/e/renginys/muzikinis-spektaklis-zagares-kulturos-centras-bilietai-20230324

Tel. nr. pasiteiravimui – 8 426 56268 (darbo valandomis).

 

Charizmatiškas, artistiškas vokalinis duetas „Bella Vita“, kurio nariai profesionalūs solistai Gražina Skinderytė – Kurnickienė (sopranas) ir Nacionalinio operos teatro emeritas Vytautas Kurnickas (tenoras) papasakos žiūrovams Išsipildžiusios svajonės istoriją.

Spektaklyje skamba gražiausios I.Kalman, J. Strauss, F. Lehar bei kitų operečių arijos bei scenos ir duetai (Silva, Misteris X, Čigonų baronas ir kt.). Mėgstamiausios ištraukos iš operečių atskleidžia šią aistringą, romantišką, šviesią, šarmingą ir uždegančią istoriją apie meilę.

Visos svajonės išsipildo…

Spektaklio veiksmas vyksta 1920 -1930 metais. Muzikinio spektaklio herojai – paprasta šokėja ir kilmingas grafas, kaip ir daugelis iš mūsų, svajoja: „Kur rasti laimę ir meilę? O suradus, kaip ja patikėti?” Jie nori mylėti, bet nepasitiki. Tuometinės visuomenės normos ir nuostatos daro jų meilę ir svajones neįmanomomis. Bet jų meilė yra tiek stipri, kad sulaužo nusistovėjusias visuomenės taisykles. Galiausiai patikėję jau ir taip trapia savo ateitimi, jie suklysta ir per kvailiausią atsitiktinumą praranda vienas kitą, tačiau likimas vis tiek juos suveda. Jiems tenka ginti savo meilę… Meilė kuri laužo taisykles, yra tiek stipri, jog vis vien sugriauna sienas, kad išsipildytų.

 

Renginio ikėlimo informacija