ADVENTO VAKARAS / KANKLĖS EXTENDED / TOMA&AGOTA

ADVENTO VAKARAS / KANKLĖS EXTENDED / TOMA&AGOTA

(2023-12-05) 18.00 val. – Žagarės kultūros centre

Kviečiame Jus į muzikos, šilumos ir kalėdinio laukimo jausmo pripildytą ADVENTO vakarą!

„KANKLĖS EXTENDED“ — elektroakustinis kompozitorės, muzikantės Tomos Čepaitės projektas, kuriame tyrinėjamos tradicinių dvylikastygių kanklių garsinės savybės ir galimybės, pasitelkiant įvairias išplėstines grojimo technikas ir netradicines skambesio išgavimo formas, elektroniką, ieškoma savitų ir netikėtų garsinių pasaulių. Kūrybinį procesą remia Lietuvos kultūros taryba.

TOMA&AGOTA – eksperimentinės world muzikos duetas, savo muzikoje apjungiantis tradicines kanklės, smuiką, perkusiją, vokalus ir elektroniką. Dueto muzikoje susitinka keli skirtingi pradai: įvairių tautų (lietuvių, serbų, švedų, latvių ir kt.) liaudies dainų motyvai ir autorinė kūryba, akustiniai tradiciniai instrumentai ir elektronika, folk vokalas ir išplėstinės balso technikos, struktūruotos kompozicijos ir laisvosios improvizacijos intarpai.

Advento vakaro metu bus atidaryta kalėdinė paroda „ATRAKINK KALĖDŲ STEBUKLĄ“ kurioje bus eksponuojami Žagarės vaikų, pripildyti meilės ir šilumos, kalėdiniai darbeliai.

///

Projektą INICIATYVŲ IR EDUKACIJŲ CIKLAS – DIAGNOZĖ: KŪRYBA finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Joniškio rajono savivaldybė.

Renginio ikėlimo informacija