(2021-08-28) 18.00 val. – „ŽAGARĖS FRINGE FESTIVALIS“ pristato: IMANTS DAKSIS ir KEITIJA BARBALE koncertas (Žagarės stovyklavietė / senoji pieninė / Malūno g. 7)

Imants Daksis parašė ir sukūrė daugiau nei 400 dainų latvių kalba ir dešimtis dainų rusų ir anglų kalbomis. Pirmą kartą jis į sceną žengė 2002 m. kartu su savo post-punk/folk grupe „Pasaulio šviesa“, tačiau nuo 2004 m. Imants pradėjo koncertuoti solo ir nuo to laiko išleido 17 albumų.
Dainininko naudojami instrumentai – balsas, akustinė gitara ir ritmas kojomis. Imanto pasirodymai, prisotinti išraiškos ir drąsos, neturi analogų latvių muzikoje ir pritraukia įvairių tautybių ir amžiaus klausytojus. Imanto muzika negali būti apibrėžta vieno žanro ribose, jo dainos yra labai įvairios – monumentalios, itin išraiškingos, melodingos, švelnios ir net sentimentalios, kalba transcendentinėmis ir asmeninėmis temomis, materialaus ir nematerialaus pasaulio sąveika ir kviečia atviro mąstymo klausytoją drąsiai ir laisvai suvokti pasaulį.
Pagrindinės Imanto kūrybos vertybės yra poetinė tekstų kokybė, išraiškingumas scenoje, galingas ir įvairiaspalvis balso tembras ir visada besikeičiantis įvaizdis.
 
Koncertas nemokamas.
Remia – Lietuvos Kultūros Taryba.
Pagal Žagarės kultūros centro projektą „Žagarės Fringe festivalio tiltai V“.
 
 
 
 
 
Visos teisės saugomos www.zagareskulturoscentras.lt 2012