(2020-09-26) 17.00 val. – Šokio ir muzikos spektaklis „METŲ LAIKAI“ (ŠEIKO ŠOKIO TEATRAS ir KLAIPĖDOS VIOLONČELIŲ KVARTETAS)

SVARBU! Žiūrovams būtina išankstinė registracija tel.: (8 426) 56 268
(darbo dienomis: 9.00 – 12.00 val.)

https://www.facebook.com/seikodancecompany/

„Metų laikai“ – keturi metų laikai, keturios violončelės, keturi kardinaliai skirtingi šokėjai.

Šokio ir gyvos muzikos spektaklis „Metų laikai“ – tai pirmas bendras Šeiko šokio teatro ir Mindaugo Bačkaus vadovaujamo Klaipėdos violončelių kvarteto darbas. Violončelininkų gyvai atliekamas vienas populiariausių pasaulyje kūrinių – Antonio Vivaldi „Keturi metų laikai“ scenoje įgauna naują, dekonstruotą pavidalą. Skirtingus metų laikus ir stichijas čia įkūnija kiekvienas savo srityje unikalūs, itin skirtingos išraiškos ir plastikos atlikėjai: aristokratiškoji balerina Beata Molytė, teatro šamanu vadinamas Benas Šarka, aktorius mimas Aleksas Mažonas, ir vienas stipriausių savo kartos šiuolaikinio šokio šokėjas Marius Pinigis. Choreografei Agnijai Šeiko pavyko meistriškai sustyguoti šių asmenybių bendradarbiavimą scenoje suteikiant jiems pakankamai saviraiškos laisvės. Taip scenoje kuriama netikėta skirtingų atlikėjų šokio ir muzikos atlikėjų harmonija.

Choreografė: Agnija Šeiko;
Muzika: Antonio Vivaldi „Keturi metų laikai“ (versija keturioms violončelėms);
Muzikos atlikėjai: Klaipėdos violončelių kvartetas: Mindaugas Bačkus, Jurgis Karbauskis, Karolis Vaičiulis, Arnas Kmieliauskas, Gleb Pyšniak, Marius Sakavičius;
Šokėjai: Beata Molytė, Benas Šarka, Aleksandras Mažonas, Marius Pinigis/ Mantas Černeckas/ Evgenij Kalachov;
Kostiumų dailininkė: Lina Andriukonė;
Šviesų dailininkas: Povilas Laurinaitis.

Spektaklio rodymą Žagarėje remia: Lietuvos Kultūros Taryba
Pagal Žagarės kultūros centro projektą „Kilogramas kultūros provincijoj“

Visos teisės saugomos www.zagareskulturoscentras.lt 2012