(2019-06-01) 16.00 val. tradicinis „PAVASARIO MUZIKOS VAKARAS SIELAI“ Žagarės vyšnių sode

 

Jau tradicinių tampantis akustinės muzikos vakaras šį kartą Jus pasitinka su didele porcija geros, įdomios ir kokybiškos muzikos. Jums tereikia pasirūpinti kėdutėmis, pledais ir laiku atsirasti Žagarės vyšnių sode.
O kokybišką ir prasmingą laiką mes Jums garantuojame!
Sunku patikėti, bet visas šitas gėris – nemokamai!
Praleisti šitokią progą – nedovanotina!
Kūrėjai ir atlikėjai, kuriuos pamatysite ir išgirsite:

16.00 val. – ELZĖ URBIETYTĖ
jaunoji kūrėja, šiaulietė, Juliaus Janonio gimnazijos mokinė. Jos muzika užburia klausytojus, suteikia jaukaus švelnumo ir bitės skrydžio dinamikos. Šiaulių apskrities muzikos apdovanojimuose „ŠAMA MMXVI“ Elzė pelnė „Metų atradimas“ nominaciją. Visiškai neseniai išleido savo kūrybos dainų albumą „BITĖS SKRYDIS“. Elzė dainuoja nuo pat vaikystės, kai tėvai nuvedė į dainavimo studiją. Tada ir prasidėjo meilė muzikai, noras muzikuoti, ypač dainuoti. Dainas pradėjo rašyti dar kokioje šeštoje klasėje, tačiau rimčiau į tai pradėjo žiūrėti 9-oje klasėje.

17.00 val. – KRISTIJONAS RIBAITIS
Jam prisikirta daug epitetų – muzikantas, dainų rašytojas, žirafa, kartais net nusikeikiama, kad jis yra bardas. Jo dainos – kažkur tarp indie, elektronikos ir dainuojamosios poezijos. Kristijonas 2016 m. pavasarį tapo 9-osios S. Mykolaičio vardo premijos laureatu. Jo bagaže – albumas “VAKAR BUVO RYTOJ” ir dabar leidžiamas EP “PENKI”.

18.00 val. – MINDAUGAS ANCEVIČIUS su grupe „MANOTAU“
ir poetas RIMVYDAS STANKEVIČIUS
Televizijos ir teatro aktorius, dainų autorius ir atlikėjas. Smagios dušios padauža tiek scenoje tiek gyvenime. Mindaugas Ancevičius dainuoja ne tik savo, bet ir garsių poetų, lietuvių liaudies tekstais. Jo dainos impulsyvios, tvirtos, nes atliekamos su nepaprasta vidine energija. Mindaugas yra daugiametis Tarptautinio dainuojamosios poezijos festivalio „Tai – aš“ dalyvis. 2008 m. atlikėjas buvo apdovanotas Sauliaus Mykolaičio vardo premija.
Kaip aktorius, Mindaugas žiūrovams pažįstamas Iš serialų „Pasmerkti 2“, „Pasmerkti 3“, „Giminės“, „Rojus Lietuvoj“ ir „Nuovada“.
Žagarės vyšnių sode Mindaugas pasirodys su grupe „MANOTAU“ ir poetu, LR Vyriausybės kultūros ir meno premijos laureatu – RIMVYDU STANKEVIČIUMI.

19.30 val. – JŪRATĖ MILIAUSKAITĖ IR GRUPĖ
Kadaise ji scenoje buvo su populiaria grupe „Sekmadienis“, dabar – su savo suburta profesionalių muzikantų grupe, gitara ir dainomis. Išgirdę jausmingą gitarą brazdinančios Jūratės Miliauskaitės atliekamą baladę iškart prisimename Mažeikiuose prieš daug metų užgimusią grupę “Sekmadienis”. Nors ši grupė ir nebeegzistuoja – J.Miliauskaitė pasirinko solistės karjerą.
Visiškai neseniai J.Miliauskaitė buvo surengusi išskirtinį koncertinį turą po Lietuvą, kuriame pristatė naujausią, šiais metais išleistą, autorinį akustinės muzikos albumą „KELIAUJANTI LAIKE“. Tai – septintas jos solinis albumas, išleistas ir kompaktine, ir viniline plokštele.

Visos teisės saugomos www.zagareskulturoscentras.lt 2012