(2019-05-09,10,11,12) „ŽAGARĖ FRINGE FESTIVAL 2019“ – šiuolaikinio meno festivalis

„ŽAGARĖ FRINGE FESTIVAL 2019“ – šiuolaikinio meno festivalis, sukviesiantis į Žagarę įvairių sričių menininkus – nuo teatro grupių, šokėjų, dainininkų iki garso ir kitokių instaliacijų kūrėjų, kurie įneš į žagariečių ir jų svečių gyvenimus šiuolaikinio meno gūsį

2019 tema yra “Pasiekti tuos kurie jaučiasi nepasiekiami”. Atverti vartus ir sukurti kelius tam, kad apeiti sienas, kurias žmonės susikuria patys sau. Pastebėti ir suprasti tai, kad muzika, teatras ir visi menai turi neįtikėtinų terapinių savybių ir galių.  Menas gali perlipti per kalbos, politines ir geografines sienas ir taip rasti kelią, kuriuo visuomenė gali eiti kartu.

Daugiau info apie festivalį ieškokite čia:

http://www.zagarefringe.com/

https://www.facebook.com/ZagareFringeFestival/

„ŽAGARĖ FRINGE FESTIVAL 2019“ programa čia:

http://www.zagarefringe.com/2019.html

„Žagarė Fringe festival“ skirtas susitikti menininkams iš Lietuvos ir užsienio, tam kad jie kūrybingai bendrautų, įkvėptų kitus bei parodytų/atliktų savo kūrybą įvairiose Žagarės erdvėse.

„Zagare Fringe festivalis“ yra pasaulinio „Fringe Festivals“ tinklo, pavadinto „World Fringe“, dalis.

„World Fringe“ – tai tarptautinė „Fringe“ festivalių asociacija, kartu sujungianti Fringe bendruomenę. Kiekvienais metais daugiau nei 200 „Fringe“ festivalių visame pasaulyje galima pamatyti  šimtus tūkstančių menininkų ir atlikėjų.  190000 žmonių pamato apie 170 tūkst. atlikėjų, 60 000 nemokamų ir mokamų renginių.

Visos teisės saugomos www.zagareskulturoscentras.lt 2012