(2018-11-30) 17.00 val. Žagarės kultūros centras pristato: Panevėžio teatras „MENAS“ su spektakliu „IDA IŠ ŠEŠĖLIŲ SODO“ (Žagarės kultūros centre)

Autorė, režisierė ir scenografė Kristina Gudonytė
Kompozitorius – Darius Razgūnas.
Šviesų dailininkas – Marius Ajauskas.

Vaidina: Izabelė Visockaitė, Justina Žiogaitė-Butkienė, Saugirdas Stakelė, Donatas Juzėnas, Rita Zutkienė, Sandra Juzėnienė, Martynas Klementjevas, Ovidijus Kazarinas, Jolanta Bicanė, Arnas Butkus.

Tai spektaklis apie mergaitę Idą, pamestinukę, vagilę, kuri papuolusi į tvarkingą šeimą stengiasi viską pradėti iš naujo. Ji nori visiškai pasikeisti, išlipti iš duobės, kurioje buvo atsidūrusi, nori būti geresnė, protingesnė, gabesnė, įdomesnė, nori gyventi ir mąstyti kitaip. Mergaitė labai stengiasi įtikti ir patikti. Bet ji – keistuolė, girdinti kitų mintis ir sapnuojanti baisius sapnus, tarsi gyventoja iš kitos planetos, todėl jos „žemiečiams bendraamžiams“ atrodo, švelniai tariant, trenkta. Ji tikrai visiškai KITOKIA. Todėl iš jos galima pasišaipyti, kartais žiauriai pajuokauti ir nesusimąstoma, kuo gali baigtis toks laviravimas lyg ant lyno. Vienas klaidingas žingsnelis ir… Be to, tai būtų spektaklis apie meilę, kuri trunka visą amžinybę… Pasirodo, būna ir taip.

Spektaklis skirtas jaunimui ir suaugusiems
Trukmė 2.10 val.

Įėjimas nemokamas.

Spektaklio rodymą Žagarėje remia:
LIETUVOS KULTŪROS TARYBA
Pagal Žagarės kultūros centro projektą
„Kilogramas kultūros provincijoj“

Visos teisės saugomos www.zagareskulturoscentras.lt 2012